1989 yılında kurulan Seva ilk günden itibaren güçlü bir şirket felsefesi ile hareket etti, doğru mühendislik, doğru malzeme ve kusursuz olana ulaşabilmek için çaba göstermek. Bu prensipler Seva’nın bugüne kadarki çalışmalarının özünü oluşturdu. Bu felsefenin doğruluğunu ürettiğimiz projelerin yeni projelerin referansı haline gelmesi ve sağlayabildiğimiz müşteri memnuniyetinin somut örnekleri ile görebiliyoruz.
Seva ülkemiz ve yurtdışında birçok Spa & Wellness tasarımı ve uygulaması gerçekleştirmesinin yanısıra bu işletmelerde kullanılan tüm ünitelerin tasarım, geliştirme, mühendislik ve üretim projelerini de gerçekleştirmektedir. En küçük süs havuzundan tam olimpik yüzmek havuzlarına ve biyolojik göletlere kadar büyük bir yelpazede havuz üretebilme imkanı da bulunan şirketimiz bu alanda UHE üyesidir. Seva’nın ürettiği projelerde anahtar nokta teknik standartlara uygunluk ve layığı ile üretimdir. Tecrübe ve teknolojinin elverdiği tüm olanakları projelerimizde kullanırken sorunsuzluk, düşük bakım ihtiyacı ve işletme müşterilerinin işletmeden aldıkları keyfin en üst düzeyde olmasını garantilemek ön planda tuttuğumuz niteliklerdir.
Seva, sektörün öncü firmaları ile işbirliği içinde yetenekli ve tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyetini ve uzun soluklu çalışmanın önemini en öne koyabilen yaklaşımı ve asla ödün vermediğimiz kalitemiz ile nitelikli projelerin güvendiği isim olmaya devam ediyor.
Spa Wellness kavramının içerdiği her şey için : Seva
Beklentilerin, standartların, sektörel alışkanlıkların ötesinde yüksek standartlar hedefi ile…

Marka Tescil Belgelerimiz