Seva ailesi olarak anahtar teslim Spa & Wellness projeleri, Spa & Wellness üniteleri, her büyüklük ve nitelikte yüzme havuzları, süs havuzları ve biyolojik gölet ve havuzlar konularında hizmet veriyoruz.

Gelişen ve fark yaratan bir şirket olmak, bilginin önemini kavramış bir ekip olarak işimizi layığıyla yapmak, mühendislik çerçevesinde kusursuz çalışan sistemler kurmak şirket hedefimiz. Bunu gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyeti bizim için tek ve gerçek başarı kriteri.

Gelişen ve fark yaratan bir şirket olmak, bilginin önemini kavramış bir ekip olarak işimizi layığıyla yapmak, mühendislik çerçevesinde kusursuz çalışan sistemler kurmak şirket hedefimiz. Bunu gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyeti bizim için tek ve gerçek başarı kriteri.

Tüm Seva personeli işlerini olabilecek en yüksek standarta yapmak, projelerinize değer katmak, misafirlerinizin konforunu arttırmak, işletmenizin başarısını yükseltmek, bakım ve onarım giderlerinizi minimize etmek odaklı çalışıyor. Uzun yıllar sorunsuz çalışacak, mühendisliğin üzerine eklenen yaratıcılığın, işlev arayışının, aynı dilden konuşmanın konforunu yaşayın. Seva ile tanışın.

Kuruluş Tarihi
1997
Endüstri Profesyoneli Personel
15+

Yıllık Üretim
30.000 metrekare
Inhouse Ünite Üretimi
13

Ülkede Proje Deneyimi
15+
Başarı ile Teslim Edilmiş Proje Deneyimi
375>

Beş Yıldızlı Otel Deneyimi
30+
Yıldır Spa Sektöründe Proje Üretiyor
20+

Seva proje akışının tüm adımlarında görev alabilir, dilerseniz başından başlayarak projenin tümünü anahtar teslimi üstlenebilir.

Seva anahtar teslim Spa & Wellness projeleri, Spa & Wellness üniteleri, her büyüklük ve nitelikte yüzme havuzları, süs havuzları ve biyolojik gölet ve havuzlar konularında hizmet veriyor

Tüm Seva personeli işlerini olabilecek en yüksek standarta yapmak, projelerinize değer katmak, misafirlerinizin konforunu arttırmak, işletmenizin başarısını yükseltmek, bakım ve onarım giderlerinizi minimize etmek odaklı çalışıyor. Uzun yıllar sorunsuz çalışacak, mühendisliğin üzerine eklenen yaratıcılığın, işlev arayışının, aynı dilden konuşmanın konforunu yaşamak için Seva ile tanışın.

Son Kullanıcı
Yatırımcı
İşletmeci
Değer Üçgeni

Son Kullanıcı Perspektifinde Farklılıklarımız

Spa & Wellness projeleri, havuzlar, biyolojik gölet ve havuzlar… Tüm bu sistemler nihai kullanıcının keyif alması, sağlık ve zindelik kazanması için üretilen projelerdir. Son kullanıcı perspektifinde tasarlanmış ve uygulanmış projeler teveccüh görür, tercih edilir.

İyi bir proje son kullanıcının ihtiyaçlarını gözetecek, işletmecinin hayatını kolaylaştıracak şekilde planlanmalı ve üretilmelidir.

 • Konforlu, çekici, iyi hissettiren atmosfer
 • Hijyenik, güvenilir özel sistemler ve ürünler
 • Uluslararası standartlara uygunluk
 • Sorunsuz, kesintisiz Spa deneyimi sunabilme
 • Yüksek değer algısı

Yatırımcı Perspektifinde Farklılıklarımız

Projede gerçekleştirilen seçimler, uygulamada mühendislik perspektifi, teslim tarihleri, iletişim...

İyi bir proje yatırımcının ihtiyaçlarını gözeten, profesyonel ve etik değerler çerçevesinde şekillenen ve uyumlu / yapıcı iletişim ile sürdürülen bir süreçtir.

 • Uluslararası standartlara uygunluk
 • Yüksek iletişim becerisi
 • Hedef ve kitli odaklı çalışabilme deneyim
 • Profesyonel, eğitimli, etik değerlere saygılı bir ekip
 • Teslim tarihi odağında ve disiplininde çalışabilme
 • Satış sonrası hizmetler ve operatör eğitimi

İşletmeci Perspektifinde Farklılıklarımız

Sorunsuzluk, uzun ömür, düşük bakım ihtiyacı, hijyenik seçimler.

İyi bir proje işletmecinin ihtiyaçlarını ve karlılığını gözetecek, sorunsuz ve birbiri ile uyumu gözetilmiş, gerektiğinde hızlı müdahaleye izin veren “son kullanıcıyı işletmeye çekecek” bir planlama ve tasarım beceresinin ürünüdür.

 • Sorunsuz, uzun ömürlü üniteler
 • Düşük bakım ihtiyacı
 • İyi planlanmış ve birbiri ile uyumlu gözetilmiş ürünler
 • Düşük işletme masrafları
 • Uluslararası standartlarda kapasiteyi uygun ekipman seçimi
 • Satış sonrası hizmetler ve eğitim

Seva IRQ
sektörde benzeri olmayan
kalite deneyimi…

Düşük fiyat rekabeti baskısına kapılmadan proje için uygun kararları verebilen ve bu kararlara uygun doğru ekipman, doğru kapasite, doğru uygulama, doğru test ve kalite kontrolü sağlayan şirket disiplini.

Seva; tasarımdan üretime tüm aşamalarda IRQ kavramı çerçevesinde projenin gerektirdiği en üst standartları karşılamak yönünde hareket eder. Seva ile çalışmanın karşılığını projeniz çalıştığı müddetçe her gün almaya devam edersiniz.

Daha fazlası için lütfen broşür, kılavuz ve prezentasyonlarımızı inceleyin…